GARANTİ - İPTAL VE İADE ŞARTLARI

GARANTİ ŞARTLARI

www.durance.com.tr de satılan ve Tüketici mevzuatı uyarınca garanti belgesi ile satılması gerekli tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.

İPTAL ŞARTLARI

Tüketici Hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin "kargoya verildi" bilgisi eposta ile bildirilmeden önce info@durance.com.tr adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz yada ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise Tüketici Koruma Kanunu gereği 1 hafta içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu konuda sitemizin Yardım bölümünde yer alan İade İşlemleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

Satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır:

  • İade işlemi teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
  • İade veya değişimi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır.
  • Leo Pazarlama (DURANCE) mağazalarına giderek iade işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür. Kargo ile iadelerde iade bedeli müşteriye ait olup, karşı taraf ödemeli gönderimler kabul görmeyecektir.
  • Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 10 işgünü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza veya havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.
  • İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@durance.com.tr adresi üzerinden mail atabilir veya 0312 448 03 43 no'lu telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
  • Yukarıdaki koşular dahilinde iadesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin iadesi ile ilgili tüm masraflar ALICI tarafından karşılanacaktır.

Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.