Serinletici Bakım/ Eau de Cologne

Serinletici Bakım/ Eau de Cologne

18. yy’daki asil doğumundan şatafatsız taklitlerine kadar kolonya bizler için nesiller süren sadık bir dost olmuştur. Önceleri hafif bir parfüm olarak kullanılan kolonya yeniden icat ediliyor ve hala mükemmel bir çekiciliğe sahip. Durance, Grasse parfümerilerinden sizlere yüksek kalitede kolonyalar serisini mutlulukla sunuyor. İçeriğindeki esansiyel yağların terapi etkilerinin yanında sizi ferahlatan, canlandıran ve size mutluluk hissi veren özellikleri de vardır. Her yaştan kadın ve erkek zevkine hitap eder.

Elmas şekilli dört karşı konulmaz sabun ve duş jeli de Serinletici Kolonya serisine eklendi. Ferahlığını esansiyel yağlardan bu ürünler banyonuza mutluluk getirmek için tasarlandı. İster ufak bir hediye ister kişisel keyfiniz için olsun parlak parfümlerden hoşlananları memnun edecek.

İncir-Lavanta

Rustik, aromatik ve ağaçsı: Provence’ın iki kokusunun yumuşak aromatik bir karışımı. İçindeki yabani lavanta notaları incirin tatlılığı ile buluşuyor ve lezzetli bir ferahlığa dönüşüyor.

Nane-Limon

Ferah ve bitkisel: İçeriğindeki ferah limon notaları nane ile buluşuyor ve enerjinizi tazeliyor.

Mandalina-Zencefil

Haz verici ve baharatlı: Frapan zencefil notaları mandalinayla buluşuyor ve baharatlı, zindelik verici hale geliyor, bütün duyularınıza hitap ediyor.

Sedir-Greyfurt

Ağaçsı ve ferah: Heyecan verici selvi notaları greyfurtun keskinliğiyle buluşuyor ve stil ve karakter kazanıyor.