SİPARİŞ VE TESLİMAT

Kargo Ücreti Ne Kadar?

100TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

  • Siparişinizin durumunu …………………….sayfanızda yer alan "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Sipariş onayını aldığınız anda size ve Durance bir e-posta gönderilir. Sevkiyat yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve kargo firmasına ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. www.durance.com.tr adresinden gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo firması tarafından teslimat adresinize yapılacaktır.

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?

  • Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" kısmından takip edebilirsiniz.
  • Siparişleriniz 72 saat içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile sipariş adresinize teslim edilir. (Bu teslimat süresi, havale/eft ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)
  • Saat 18:00'den sonra veya hafta sonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir. 72 saatlik teslim süresi, kargoya teslim gününden itibaren başlayacaktır.
  • Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz İstanbul içi veya dışı teslimat sürelerine bağlı olarak 3 iş günü içinde teslimat adresinize teslim edilir.

Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?

Kargo firması teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa info@durance.com.tr adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.